Login

Třemošnice 2018

Základní informace k soustředění 15. - 21.7.2018

Po roce se opět můžeme setkat v Třemošnici, kam se moc rádi vracíme. Kromě šesti tenisových kurtů zde máme možnost využít venkovní bazén, minigolf, pískové hřiště na beach volejbal, mnoho travnatých ploch, kde hrajeme doplňkové hry, v případě deště chodíme do tělocvičny, nedaleko je zřícenina hradu Lichnice, kam děláme výlet, když je tenisu "nad hlavu":). Jako v předchozím roce i letos jedeme na 6 dní z důvodu obsazenosti areálu od neděle jiným soustředěním. 

V průběhu celého soustředění je pro děti připraven tenisový program (tréninky probíhají denně v počtu 3 - 5 hodin, samozřejmě s ohledem na počasí). Když zrovna netrénujeme, máme přichystané "celotýdenní soutěže": hod tenisovou raketou do dálky, běh na různé vzdálenosti, o nejlepšího skokana do vody, turnaj Master v minigolfu a další.

Všichni trenéři se budeme snažit o to, aby děti prožily pěkných 6 dní, zlepšily se  v tenise, více potrénovaly herní situace,  na které v průběhu roku není tolik času, zažily spoustu legrace, a vracely se spokojené k Vám.

Jako v předchozích letech Vás budeme každý den informovat o tom, co se odehrálo nejen na tenisových kurtech.

Soustředění je určeno pro všechny děti, bez rozdílu výkonnosti. Jako v předchozích letech s námi jely děti, které hrají mistrovská utkání a turnaje, jako děti, které chodí v průběhu roku do Tenisové školy na Solidaritě i jiných oddílů. Věkové rozpětí je mezi 6 - 15 roky, ale je možné na základě domluvy vzít do Třemošnice i mladší a starší děti.

Ubytování je opět zajištěno v areálu středního odborného učiliště, které se nachází vedle sportovního areálu. K dispozici jsou třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Stravování  je zajištěno v restauraci Club - plná penze, samozřejmostí je pitný režim po celý den (proto nezapomenout mít s sebou vlastní lahev).

Co si vzít s sebou kartičku zdravotní pojišťovny (budeme ji vybírat při příjezdu – bude nám stačit kopie), potvrzení o bezinfekčnosti, dostatek sportovního oblečení, plavky, tenisové vybavení (boty na kurt, boty do tělocvičny, raketu, kšiltovku, švihadlo, lahev na pití), opalovací krém, psací potřeby, kapesné na zmrzlinu a případné vstupy do památek, osobní hygienu a léky (opět budeme při příjezdu vybírat).

Cena     6.220,- Kč  

-         záloha 3.000,-Kč do 15.6.2018, záloha je vratná do 6.7.2018, doplacení částky 3.220,-Kč do 10.7.2018

v ceně je zahrnuto: ubytování, plná penze, pomůcky, míče, pronájem 
                            sportovišť (kurty, minigolf, bazén)

v ceně není zahrnuto: úrazové pojištění

NEDOPORUČUJEME MOBILNÍ TELEFONY, PSP, DRAŽŠÍ PŘÍSTROJE


Další důležité informace:  

   1.     Sraz je přímo v Třemošnici, před středním odborným učilištěm 
(http://www.sos-tremosnice.cz/souteze.htm). Čas příjezdu mezi 14 – 15 hodinou.

   2.    Konec soustředění je v sobotu po obědě kolem 13 hodiny. Pak s dětmi počkáme, 
než si je vyzvednete. 

3.    Cena je 6.220,-Kč. Platbu za soustředění je možné provést v hotovosti nebo 
bankovním převodem na číslo účtu: 40 81 15 33 99 / 0800. Záloha záloha 3.000,-Kč do 15.6.2018, záloha je vratná do 6.7.2018, doplacení částky 3.220,-Kč do 10.7.2018

4. Pokud máte zájem o vystavení faktury za tenisové soustředění (možnost 
proplacení zaměstnavatelem, využití příspěvků….), tak mi prosím doneste 
potřebné údaje.


V případě jakýkoliv dotazů mě prosím kontaktujte (nejlépe emailem: jan22@email.cz).


Za tým trenérů

Ing. Jan Šimůnek

HOME

Created by © 2007-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign