Login

Neděle

Neděle

Dobrý den,

tak po roce opět začínáme psát řádky o tom, co zde prožíváme s Vašimi dětmi.

Po prvním odpoledni, které jsme strávili na kurtech i na fyzičce, jsme poznali, kdo jak přijel připraven. Musíme přiznat, že většina přijela přímo z dovolených u moře.

Se švihadlem se každý popral podle svých možností a sil. Zítra to budou mít měřené, ale obáváme se, že loňský rekord Makiny (206 za minutu) nebude překonán.

Na trénincích bylo vidět, že chybí herní praxe, ale jelikož jsme na začátku, vše se zlepší. Zítra budou kromě tréninků na kurtech i mimo dělat vstupní testy, abychom měli na konci srovnání, co a jak se nám společně povedlo.

Po večeři (smažený vepřový řízek s bramborem) jsme se vydali na trénink v minigolfu. Zítra začínáme prvním hracím dnem ze tří, Hřiště se po roce nezměnilo. Hrboly a nerovnosti jsou na stejných místech, takže všichni ví co a jak zahrát. Sami jsme zvědaví, kdo se po prvním dnu ujme vedení.

Po návratu na ubytovnu proběhlo vykoupání a v klubovně jsme rozlosovali skupiny na minigolf. Dále jsme udělali dvě soutěžní družstva, které budou během týdne usilovat o vítězství v týmech.

Na závěr jsme dětem rozdali kšiltovky. Nějak jsme ani nezaznamenali nový trendy v nošení. Sice se našlo pár přiznivců s kšiltem dopředu, ale převážně se nosí do strany nebo dozadu. Jsme tedy ponaučení:).

Po večerce, která je v deset hodin, byl na pokojích klid. Což nás mile překvapilo.

Fotky z dnešního dne dodáme během zítřejšího poledne.

Zatím se loučíme.

Trenéři


Zpět na hlavní výpis

HOME

Created by © 2007-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign