Login

Čtvrtek

Dobrý večer,

na dnešek jsme to měli pěkně vymyšlené. V deset jsme chtěli začít psát zprávu, pak vložit konečně nějaké fotky. Jenže se nám to trošku zkomplikovalo. Měli jsme tu menší zranění, které se vyžádalo jeden steh. Nejsme si tudíž jistí, zda a kolik fotek se nám podaří vložit.

Po snídani jsme s polovinou vyrazili na kurty, kde je čekalo kromě rozehrávky, čtyřhry, trénink a dvouhry, Menší byli na fyzičce, kterou si po určitém čase vyměnili s většími.

Na kurtech je znát, že děti mají natrénováno a zápasy jsou delší (výměny několikrát přes síť). Takže se je na co dívat:)).

Ve skupině Master máme za sebou dohrané základní skupiny, přičemž se bude dále pokračovat tak, že odehrají každý ještě 3-4 zápasy s těmi z vedlejší skupiny. Zatím bez porážky jsou loňští finalisté Vojta a Luky. S jednou porážkou je Kristí a Matěj (ten ale večer odjel - v noci odlítá na dovolenou).

Ve skupině Nadějí si zatím bez zaváhání počíná Anita, ale dva nejtěžší zápasy má před sebou, tak jsme zvědaví, jak to celé dopadne. S jednou porážkou je Michal, se dvěma Anička a Martin. Finiš bude tedy zajímavý.

Po obědě (květáková polévka, kuře s rýží - kdy chutnalo všem) jsme dali delší pauzu. Na kurty jsme se vrátil v 14:45 a program byl podobný tomu dopolednímu. Navíc jsme začali dělat výstupní testy, které budeme postupně dodělávat.

Samozřejmě jsme i dnes byli na koupališti. Voda má stále 22 stupňů, což je na zchlazení fajn.

Po večeři (šunkofleky), která neměla nejlepší odezvu (děti nesnědli všechno - Michal byl výjimkou), jsme v klubovně zahráli několik týmových her. Pak jsme si s většinou zahráli poker, což mělo velký ohlas. Další si hrály jiné hry.

A málem bychom se zapomněli zmínit, proběhla další cesta do Penny, zásoby mají děti menší a menší. Takže žízeň a hlad nemají u dětí šanci:):).

Z dnešního dne to je vše, mějte se fajn.

Trenéři


Hlášky dne:

"Už jsem vyschlej" - po skončení zapásu
"To nebylo jídlo, to byl sliz" - reakce na dnešní večeři
"platit Ti to nebudu" ..... "jen mi na to přispěješ. - při objednávce mezi sourozenci (Anita a Mik to nebyli)
"Jaký máš míchaní? Spravedlivý nebo nespravedlivý?" - při pokeru
"Ona mě zruinuje, ženská." - při pokeru
"Ty chodíš na večerní procházky?" - na koupališti se rozebíralo trávení večerů na dovolený


Zpět na hlavní výpis

HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign