Login

Úterý - den třetí, druhá část

Úterní den byl prvním, kdy jsme začali hrát zápasy ve skupinách.

Jako každý rok, máme skupinu o Šampiona Třemošnice (Lars, Luky, Vojta, Dan S., Šimon a Míša), o Mistra Třemošnice (dvě skupiny ve kterých hrají: Darek, Dan M., Anička, Maty, Aura a ve druhé Jenda M., Matěj, Monča, Filip), a pak skupinu o Naději Třemošnice (Linda, Klárka, Adélka, Kuba). Dva nováčci Jenda Š. a Honzík M. si pak zahrají poslední den na střední kurt. Všechny tři skupiny hrají o pohár:).

Dále jsme rozehráli turnaj ve čtyřhře, kde máme páry Maty se Šimonem, Míša s Filipem, Darek s Danem, Matěj s Aničkou, Jenda s Mončou. Tady všichni hrají o medaile - což neví, a říkat jim to ani nebudeme:).

Jinak švihadlo se stává velkým kamarádem všech. Nikdo se bez něj neobejde a spolu s ním každý den stráví kolem 15 minut (minimálně). Jsou i tací, kteří když uslyší, že je někdo překonal, tak jdou na další pokusy. To nás samozřejmě moc těší.

Před večeří jsme si zašli na fotbálek, který se hrál týmově. Nejlépe si počínal tým Larse, kde jsou Aura, Kubu, Áďa, Šimon, Matěj a Dan. 

Po dohrání posledního zápasu jsme šli na pokojte, proběhlo koupání a sešli jsme se v klubovně (ty větší zůstali na pokoji:)) a zahráli si stolní hry. A kdo chtěl, tak dostal ještě k "dojedení" tousta. Můžeme konstatovat, že nikdo nezůstal bez něj.

Kolem půlnoci vyrazili Jan s Áďou na přípravu bojovky, která byla na stejným, bezpečným místě, jako loni. Buzení u některých bylo složitější, ale v 0:40 mohl vyjít první na cestu po 12 svíčkách. Na bojovce byli 4 úkoly, a samozřejmě člíhající trenéři, kteří podle toho kdo šel, strašili:).

Jak to bývá, na začátku bylo pár bojácných dětí, ale nakonec až na dva šly všichni sami:).

Usínalo se kolem půl druhý, takže jsme šli později na snídani.

Jinak fotky nestíháme zpracovávat, ale třeba se nám povede díky Evě jedno velikánský překvapení, takže uvidíme....

A pojďmě na další den.

Trenéři

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign