Login

Úterý

ÚterýDobrý večer,

další den je za námi, a opět se nesl ve znamení proměnlivého počasí, takže jsme dnes zvládli tělocvičnu, tréninky i klubovnu. Ale začneme postupně.

Ráno jsme se probudili po deštivé noci, takže kurty byly podmáčené. Proto jsem využili možnosti tělocvičny, kde jsme se zaměřili na fyzičku. Ta byla rozdělena do tří části. V první jsme se zaměřili na práci nohou, ve druhé na pohyb po dvorci a ve třetí (nejnáročnější) jsme tělocvičnu rozdělily do čtyř stanovišť (rovnováha, rychlost, dynamika a koordinace). Po obsolvování této fáze jsme si zahráli fotbal (kluci proti holkám, které "posílili" trenéři). Konečné skóre bylo 5:4 pro kluky, když hattrick vystřílel Táďa, po gólu přidal Vojta D. a Martin. Za holky po dvou gólech daly Anita a Maki.

Na oběd jsme už šli bez doprovodu kapek, což nám dávalo naději, že opět vyrazíme na tenis. Jelikož počasí vydrželo, mohli jsme na kurtech zůstat dvě hodiny. Po návratu jsme si mysleli, že děti jsou unavené, ale překvapily nás. Šli jsme na přehazovanou.

Po večeři (rizoto) se děti vykoupaly, a následovalo losování v klubovně do skupin pro tenisový turnaj. Samozřejmě jsme děti rozdělili do dvou výkonnostních skupin. V první je Bertík, Dan, Áňa, Anita, Martin a Mik, přičemž Bertík v každém gamu vedu 30:0. Zbylé děti jsme rozlosovali do dvou skupin. V Bílé je Míša, Luky, Kristí, Viki D.  (má v každém gemu 15:0) a Matěj. Do Černé patří Viki D., Vojta D., Maki, Táďa a Vojta M. Zítra bychom rádi odehráli dvě kola, ale bude záležet na počasí. Všechny tři skupiny budou hrát od stavu 2:2.

Další večerní aktivitou byl turnaj v UNU. Z kvalifikačních kol (z každého týmu) postoupili do finále 2, kteří mohli získat body pro svoje hodnocení i pro svůj tým. Do finále za Nevim postoupila Kristí a Viki H., za Černý barony Matěj a Vojta D., za Mistry Vojta M. a ´Aňa. Celkovým vítězem po šesti hrát zvítězila Kristí o bod před Matějem. Na třetím děleném místě byl Vojda D., Vojta M. a Áňa.

Jelikož čas nám tu rychle utíká, tak jsme více nestihli.

Hláškou dne je: "Já mám blbý mozek"

Přejeme všem pěkný den.

Trenéři

PS:poděkování za pohled:)

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign