Login

Středa - den čtvrtý

A už tu máme středu, která je zlomovým dnem soustředění. Je to "děsivý", ale jsme v půlce. To nemůžeme ale říct o energii naší a dětí. Tý máme všichni na rozdávaní. Nohy a tělo sem tam pobolívají, i jedno klíště bylo objeveno (odborně vyndáno).

Na snídani byl krásný klid, jaký jsme tu ještě nezažili, ale jsme přesvědčeni, že bojovka se povedla.

Od 10 hodin byl dvouhodinový trénink, který i přes spánkový deficit byl plný aktivity. Odehráli jsme pár zápasů, ale hlavně se trénovalo. Je znát, že už děti mají větší herní jistotu.

Po obědě (těstoviny s kuřecím masem a omáčkou, polévka krupicová) jsme zašli na chvilku na pokoje a ve dvě hodiny vyrazili do města nejen do cukrárny, což je vždy náš první cíl. Je zajímavý, jak se tady zastavil čas. Stejný výběr dobrot, krámy zůstali stejný, a nákupní horečka dětí též:).

Když si každý nakoupil co potřeboval, koupili si všichni na cestu točenou zmrzlinu a šli jsme zpět. Vypadalo to, že bude pršet, bouřilo se, ale ani pár kapek nakonec nespadlo.

Když si všichni odpočinuli nejen z toho úmornýho vedra, šlo se opět na fotbálek, který byl zakončen penaltami. Pak přišla naše oblíbená lesní hra, kde děti běhají po lese a skládají vzkaz, který je napsaný na papírcích.

Tým, který první sestavil:

Je to prima hraní, písmenka vám smysl dají, tak už víte co dělat máte, do čepice šišky dáte.

No chvilku to týmům trvalo, než pochopili náš vzkaz, a začali sbírat do čepic (které jsme jen tak náhodou za ně dali:)) šišky.

Po večeři následoval další minigolfový den, který ukázal, že většina z dětí si na místní hřiště zvyklo a vyvarovalo se místních záludných jamek a nerovností.

Večer byl u většiny pokojů klidnější

A my už vyhlížíme další den.

Mějte se moc hezky.

Trenéři

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign