Login

Středa

Dobrý den,

 
je něco kolem jedné hodiny ráno a před pár minutami jsme se vrátili z bojovky. Určitě Vás napadla otázka, kdo a jak šel, zda to bylo bezpečné, a zda šli všichni...... Než odpovím na tyto otázky, shrnu to, co bylo včera a dnes (no, podle času už pátek, ale budu též psát o čtvrtku:)).
 
S dnešního pohledu včerejškem rychle utekl. No, když to vezmeme časově, tak už předvčerejšek:). A ta bojovka? Tu až na závěr:)
 
Po snídani jsme mohli opět vyrazit na kurty, kde jsme odehráli další zápasy do soutěže. Samozřejmě, že se dostalo i na čtyřhru, kde jsme vymysleli zajímavý hrací systém.
 
Po obědě, který opět nenechal jedlíky bez přidání, jsme v klubovně vylosovali večerní skupiny na minigolf a oznámili, že půjdeme opět prověřit místní cukrárnu. Domníváme se, že středa je už několik let "zlomovým dnem". Čím dál častěji slyšíme, že už se někdo těší domů, že se nemůže dočkat..... Je to pochopitelný. Všichni to ale zvládají výborně.
 
Do cukrárny jsme dorazili během pár minut. Delší než samotná cesta byla fronta na objednávku. Největším hitem, ale bylo vajíčko dinosaura, které se dá do vody, a během dne se z něho vylíhne praještěr. Konstatovali jsme, že za cenu 15,-Kč to je pěkný zážitek, a radost dětí obrovská.:)
 
Je pravda, že většinou středu odpoledne nehrajeme, tak jsme na kurty dorazili. Odehráli pár zápasů do turnajů, a o zajímavé zápasy nebyla nouze. Byli jsme svědky odvrácení matchbalů a  následné prohry. 
 
Abychom děti unavali, zahráli jsme si fotbal. O góly nebyla nouze a některé zákroky volali po kartě, ale po domluvě už vše probíhala ke spokojenosti všech. 
 
Po večeři jsme opět zavítali na minigolforé hřiště, kde se každý snažil vylepšit svoje skore. Po sečtení s prvním hracím dnem si nejvíce polepšili o dvě místa Dan (z 3. na 1.), Aura (z 10. na 8).
 
Hlášky dne:
 
z cukrárny z fronty: "Tak to vypadá, že budeme za chvilku tlustý"

ze zápasu: "Já na to stále mám"
 
Tak a můžeme jít na popsání čtvrtečního dne.
 
Trenéři

 

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign