Login

Sobota

Krásné nedělní dopoledne:).

 
Ještě bych napsal pár řádků k sobotnímu dni, který byl posledním.
 
Některé z dětí si začaly uklízet a balit před snídaní. Po ní jsme vyrazili ještě na kurty dohrát rozehrané zápasy, které nakonec určily konečné pořadí. 
 
Zajímavý byl zápas o první místo v kategorii "Borec Třemošnice" mezi Míšo a Matějem. Matěj vedl 4:3, ale Míša trpělivou hrou vývoj zápasu otočil. Některé výměny měly i 30 úderů. 
 
A pak vše začalo najednou utíkat velmi rychle. Vyhodnocení celotýdenního snažení, rozdáno bylo 13 pamětních medailí, 8 pohárů, každý dostal kšiltovku a velký tenisový míč, na kterém si každý vyzkoušel, jaký to je být "profesionálem" a podepisovat se ostatním.
 
Po vyhlášení jsme si venku otevřeli tři šampaňský a šli dobalit.
 
Po obědě jste už někteří čekali u ubytovny, takže před druhou hodinou už jsme zůstali jen my.
 
 
-------------------------------------------------------------
 
Chtěl bych moc poděkovat trenérům Ádě a Honzovi, díky nimž bylo soustředění moc fajn. Dále Filipovi, který nám pomáhal s menšími a dělal s dětmi fyzické testy. A samozřejmě Vám, že jste nám dali důvěru a možnost více děti poznat během týdne. Moc jsme si to užili.
 
Letošní soustředění bylo jiné i díky mladším šikulům. Obohatili všechny kolem o svoji bezprostřednost. Starší děti jim pomáhaly, radily, vzaly mezi sebe. Společně vytvořily prima partu.
 
Byli jsme pochváleni i paní, která bydlela naproti ubytovně, že se naše děti chovají ukázněně, nehlučně a zdraví. Pak jsme ji překvapili, že jsme "pražáci" a máme to v krvi:).
 
--------------------------------------------------------------
 
Fotky ze soustředění dám na internet snad během dvou dnů. Ještě Vám napíši zprávu.
 
 
Ještě všem jednou všem děkujeme, přejeme pěkné prázdniny a budeme se těšit naviděnou na Solidaritě.
 
 
Jan Šimůnek
za tým trenérů

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign