Login

Pondělí - den druhý

Dobré ráno,

je pár minut po půl sedmý (ráno) a na patře je krásný ticho. To ale nebylo večer, takže přemýšlíme, zda málo děti neunavujeme:).

Včerejšek se nám povedl, vše bylo pro všechny z nás "poprvé". Sníděně, která mezi námi patří k nejoblibenějším jídlům. Děti si můžou vybírat podle chuti na talíř šunku, salám, sýry, křupinky, džemy...... 

Kolem půl desátý jsme začali první delší tréninkový cyklus. Na začátku byly vstupní herní testy, které jen potvrdily, co bylo napsáno včera. Ne všichni měli naplánovaný před Třemošnicí tenis. Po odehrání testů následovaly tréninky. Kdo zrovna nehrál, byl na fyzičce. Máme osobní cíl výrazné zlepšení (tenis je samozřejmě na prvním místě:)) na švihadle. Bude s dětmi už neodlučitelní kamarádi:).

Po obědě (rýže, maso a omáčka - polévka vývar s nudlemi) byl polední klid. Tady bychom to nebrali tak doslovně:).

V půl třetí jsme opět začali další 2,5 hodinový trénink. Konec byl už u některých "na krev":), ale všichni jsme to zvládli.

Následovala další týmovka, kterou tady mají všichni rádi. Štafeta proti trenérům. Jak jistě většina z vás ví, využíváme (a to hojně) 400 metrový ovál. Každý člen týmu běžel jedno kolečko (2 x 200 m). Aby byla motivace větší, trenéři (Áďa, Honza a Jan) posilněni o Larse a Lukáše slíbili každému týmu, který je porazí zmrzlinu. No, dopadlo to tak, že letos trenéři nejspíš přípravu na tento závod nepodcenili:). 

Kdo po tomto závodě si chtěl jít ještě zaběhat - výklus 2 km, jako po každý tréninkový jednotce, tak šel s Janem. Opět se našli "běžci", stejní jako v předchozích výklusech. Mezi ně patří Míša R., Dan M. a Jenda M. Dále si pár koleček dává Linda R., Klárka Š. a první den byl s námi i Matěj.

Po večeři (šunkofleky) byl první hrací den v minigolfu. Možná to bylo i tím, že párkrát nám spadlo pár kapek, tak pod 50 ran na celý hřiště (18 jamek:)) se dostal jen Dan S.. I trenéři měli špatný den, takže po prvním dni je určitě co zlepšovat.

Večer už byl volný - po devátý hodině jsme už nic nevymýšleli:). U kluků (nováčků - Kuba, Honzík a Jenda) se i před spaním četlo. 

Ostatní se vzájemně navštěvují, což nás těší.

Přejeme pěkný den,

Trenéři

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign