Login

Pondělí

Dobrý den,

 
pondělí nám přineslo spoustu tenisu, první hrací den v minigolfu, ale také první lehkou únavu. Ta podle nás především vycházela ale z ponocování:). U těch starších je znát, že elektronika je nutnou součástí dnešních dní. Když si vzpomeneme (te), jak to bylo za nás, tak se tomu možná jen usmějeme. Ale pojďme dál.
 
Ráno po snídani, kde se všichni dobře najedli, jsme vyrazili na kurty, kde jsme byli celé dopoledne. Každý na kurtě strávil minimálně 2 hodiny a zastavil se i na fyzičce u Filipa. Ti co na začátku neuměli moc skákat na švihadle, začínají přes počáteční nenávist k této pomůcce, měnit svůj názor. 
 
Shodli jsme se, že zde máme snaživé děti. Věříme, že až se dostaví první únava, tak se s tím poperou úspěšně poperou.
 
K obědu jsme měli rýži a s omáčkou a masem. Po gulášové polévce se zaprášilo, nebyl nikdo, kdo by aspoň neochutnal. 
 
Po poledním klidu jsme opět byli na kurtech, časově o trochu déle. A než jsme vyšli na večeři, tak byla další z týmových soutěží. 
 
Když byla snědena poslední špageta, mohl se zahájit první hrací den v minigolfu. Včera děti byly vylosovány do skupin, podle kterých chodily po upraveném Třemošnickém hřišti Nejlepších výsledků dosáhl Vojta 48 (3 hole in one), Lukáš 54 (8)..... a z menších zatím vede Klárka 80 (1). Co nás oproti předešlým rokům překvapilo, že nikdo neměl přes 100 zahraných úderů.
 
Večer byl po náročnějším dni "volný" program, a v půl desáté už měli být všichni na svém pokoji. Usínalo se podle pokoje. 
 
Dnes máme v plánu první zápasy do turnaje - 3 kategorie, tréninky a další fyzička. Pravděpodobně půjdeme na skok i do města pro pohledy a některým došly i zásoby z domova.
 
Mějte se hezky.
 
Trenéři

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign