Login

Pondělí

Dobrý den,

 
než se rozepíšeme více, chtěli bychom se omluvit, že zprávy nejsou hned ten samý den, ale časově je to náročnější než v předešlých letech. O to více si ale užíváme nové zážitky, při čtení knížek a témat, které se nám při čtení objevují.
 
Pojďme ale postupně. Co nám přineslo pondělí?
 
Budíček byl jako v předešlých letech v osm hodin. Na snídani si děti mohly vybírat z připravených "talířů" se šunkou, sýrem, zeleninou, jogurt, nesquick, mléko. Domníváme se, že nikdo neodešel s prázdným žaludkem.
 
Na kurtech jsme potrénovali, vyzkoušeli si čtyřhry, a zaměřili se na hlavní činnosti a to je podání a ritern. U menších jsme prošli hlavně základní údery a podání (zkoušeli jsme i spodem).
 
Po obědě jsme vylosovali skupiny na večerní minigolf, který byl pro některé novým sportovním zážitkem. 
 
V odpolední části jsme kromě tréninků odehráli několik čtyřher a týmových zápasů, kde si proti sobě zahráli i různé výkonnostní skupiny. 
 
Před večeří jsme udělali "každoroční" štafetu kolem fotbalového hřiště. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak se s přibývajícími koly různě mění situace na všech úsecích. 
 
Když byl odnesen poslední talíř z večeře (francouzské brambory), vyrazili jsme na místní 18 jamkové hřiště. Můžeme říci, že i přes výborné podmínky (čerstvě posekáno, bezvětří), tak některé z nás to překvapilo. Potěšilo nás, že i menší šikulové zvládli obejít celé hřiště. 
 
A jak to dopadlo po prvním hracím dnu ze tří? 
 
Na průběžném prvním místě: Vojta 45 (2 hole in one), Lukáš 49 (2), Dan 55 (2) a mezi nejmenšími se nejlépe počínal Maty 79 (2).
 
Po příchodu na pokoje jsme dětem udělali menší svačinu (některým vyhládlo), a šlo se na kutě. Ať to bylo únavou nebo něčím jiným, usínalo se na celém patře dříve.
 
Hláška dne:
 
"Ti to dnes moc nechutnalo. Moc si toho nesnědl". - "Ale jo, chutnalo, jen mám špatný tempo".
 
"Áďo, jsem se bouchla do oka a teče mi z něho nějaká voda".
 
Přejeme všem pěkný den.
 
Trenéři

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign