Login

Pátek

PátekDobrý večer,

dnes nám to vyšlo tak, že Vás budeme informovat před půl jedenáctou hodinou:).

Ráno stále více dětí musíme budit. Takže únava a lehčí deficit spánku je znát.

Po snídani jsme vyrazili na kurty, kde jsme odehráli čtvrtfinálové souboje "větších" a semifinále útěchy. U "nadějích" jsme dohráli zápasy ve skupině. Samozřejmě s blížícím se koncem, jsme se vrhli na výstupní testy z tenisu a fyzičky.

Byli jsme velmi překvapeni, jak nyní děti zvládají žebřík. Zlepšení u většiny (nepočítám ty, kteří prvně zaběhly velmi rychle) a to výrazné. Na prvním testu zlepšení o 2-3 s, i ve druhém cvičení bylo zlepšení podobné.  

Nejlepšího výsledku v první části dosáhl Matěj, Dan a Táďa. Ve druhé části si kluci prohodili pořadí, ale na "bednu" nikoho jiného nepustili. Takže pořadí bylo: Táďa, Matěj a Dan.  

Ve švihadle pevně vládne Maki, která vytvořila třemošňácký historický rekord - 206 přeskoků za minutu. Druhý byl Matěj (130) před Mikem (121) a Anitou (120). S porovnáním se vstupními testy, se nyní dostalo přes "stovku" 8 dětí (při vstupních to byly 3). Takže opět výrazné zlepšení.

Po obědě (květáková polévka, hovězí maso s bramborem) jsem udělali hromadnou fotku na kurtech, a pokračovali v testech a zápasech.

Když jsme vše zvládli, odebrali jsme se na týmové soutěže. V hodu na koš byli nejlepší černí baroni, a v přehazované s míči do kurtu zvítězilo družstvé Nevim.

Po večeři, kdy opět došlo na přidávání (byly buchtičky se šodó), jsme šli odehrát třetí hrací den v minigolfu. Dnes šlo o celkové umístění a na výsledcích to bylo znát. Ze 16 dětí zahrálo 13 nejlepší osobní výsledek za turnaj. To se bohužel nepovedlo Vikimu, který se snažil uhájit těsné vedení před Lukášem. Proto si pořadí po sečtení počtu ran vyměnili. Na třetím místě skončil Matěj před Maki.

Ještě doplníme výsledky z tenisu:

Čtvrtfinále: Matěj - Táďa 6:2, Maki - Kristí 6:2
Semifinále: Luky - Maki 6:4, Vojta M. - Matěj 7:6 (5)

Semifinále útěchy: Viki H. - Viki D. 6:3, Míša - Vojta D. 6:7 (3)
O 9. místo: Míša - Viki D. 6:3
O 5. místo: Táďa - Kristí 4:6

Naděje:
Martin - Mik 6:4, Dan - Martin 6:4 a  Anita - Áňa 6:4.

Tenisové testy bohužel zatím nemáme zpracované, fotky dodáme nejpozději ráno před snídaní:).

Mějte se hezky.

Trenéři


Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign