Login

Pátek

Dobré ráno,

 
tak za pár hodin se uvidíme osobně. Máme skoro za sebou celé soustředění. Nyní nás čeká jen dohrát poslední tři zápasy, které rozhodnou o konečném umístění. Plán byl, že vše dohrajeme včera, ale počasí nás vyhnalo. Bohužel ani na koupání nedošlo, což třeba Klárka Š. oplakala, jelikož chtěla vyzkoušet nové plavky:(. Ale pojďme postupně.
 
Překvapivě bylo ráno rušnější u snídaně. Čekali jsme, že noční bojovka zanechá nějaké stopy, ale spíše opak byl pravdou. Po snídani, jsme vyrazili na kurty, kde jsme měli tréninky a někteří dohrávali rozehrané zápasy z předchozího dne, nebo rozehráli nové. 
 
Po obědě, jsme měli docela dost práce, jelikož nám i díky bojovce chybělo vyhodnocení předešlého dne. Ale jelikož jsme na kurty šli až ve tři (bylo venku opravdu dost teplo), tak jsme to zvládli:). Když jsme přišli na kurty, připravili jsme se kurt na focení. Je zajímavé, jak se během pár minut změnilo počasí. Přichod za obrovského tepla a dusna, vystřídalo focení lehce pod mrakem. Pak rozehrání zápasů za účasti prvních kapek a nucené přerušení a odložení na sobotní dopoledne (což se nám tady ještě nestalo). Bohužel na koupání, na které se těšili všichni včetně trenérů se odkládá o rok:(. 
 
Před večeří byl v plánu ještě závěrečný den na minigolfu, ale z důvodu příprav na dnešní "festival" se odložil na začátek po večeři. K ní jsme měli hamburger s hranolky. 
 
Od první jamky šli spolu Vojta, Luky a Dan, kteří měli největší šance na celkové vítězství. Ty během prvních třech jamkách ztratil Lukáš, dvakrát zahrál 7+ (což znamená v počtech 18 úderů) a tím už jen udržoval svoje postavení na bedně. Do závěrečné 18 jamky nebylo o vítězi rozhodnuto. Kluci si spočítali (jak se později ukázalo chybně), že mají po třech dnech stejný počet úderů. Rozhodoval tedy roztřel na neoblíbené jamce "ledviny". Dan zahrál 7+ a Vojta 4, takže radost střídala smutek.
 
Když jsme ale přišli na ubytovnu, ukázalo se, že Dan měl náskok 4 úderů. Kluci počítali ale s rozdílem 3 úderů. Takže vítězem pro letošní rok se premiérově stal Dan.
 
Jelikož včera večer odjel Vojta s Lukášem na turnaj vyšší kategorie, vyhlásili jsme týmové soutěže. Na třetím místě skončil Lukášův tým, druhý byl tým Dana a vítězným týmem byl Vojtův. Každý z týmu dostal medaili, takže první zacinkání je doma:):). A jak všichni vědí, není poslední:).
 
Novinkou tohoto soustředění a domníváme se, že vítanou, byl rozbor videa, které jsme natočili. Bylo zajímavé sledovat, jak na svoji hru koukali všichni přísedící:). 
 
Večer byl pro holčičí trojku (Klárky a Monu) stezkou odvahy, jelikož se vydali stejnou cestou bojovky jako starší děti. Šli s Áďou a Janem posbírat papírky a svíčky. Samozřejmě, že se šlo za tmy, aby to mělo svoje kouzlo. 
 
Po snídani máme v plánu dohrát tři zbývající zápasy, doplnit plakáty za celkové umístění, rozdat každému pamětní medaily (pro letošní rok se opravdu povedly:)), každý dostane dva tenisové dárky. Mělo být tričko, ale když se naskytla možnost výměny za ...... rádi jsme to změnili. 
 
Takže za chvilku jdeme na budíček, a mezi 13 a 14 hodinou se budeme na Vás těšit. Z dětí už dva dny cítíme to napětí, že přijedete:).
 
Mějte se fajn.
 
Trenéři  

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign