Login

Neděle

Dobrý den,

 

jsme zpátky v Třemošnici, kde to máme moc rádi.

 

Letos se nás tu sešlo 16 dětí, 3 trenéři a jeden "praktikant".

 

Po ubytování jsme s dětmi šli do klubovny, kde jsme si řekli pár základních informací. Překvapivě nepadl dotaz na večerku, takže tu jsme řekli až večer.

 

Jelikož máme několik nováčků - hlavně mladších (říkáme jim šikulové:)), bude to speciální soustředění. Naznačil to i průběh prvního dne.

 

Odpoledne jsme měli první tréninky, a kdo netrénoval byl na fyzičce. Postřehly jsme, že někteří rakety odložili na začátku prázdnin, ale věříme, že budou odjíždět všichni dobře rozehraní.

 

Po večeři (špagety), které některým tak zachutnali, že si vyžádali přidání, jsme šli opět do klubovny, kde proběhlo vylosování do týmů. Losovali šikulové, takže mají svoji losovací premiéru úspěšně za sebou. Následovali první týmové hry, které přinesly dost legračních situací.

 

Kolem osmé hodiny všichni dostali "muffiny", za které děkujeme a šlo se na koupání a na pokoje.

 

Podle "hluku a ruchu" na pokojích, usuzujeme, že jsme děti dost neutahali. Někteří usínali hodně po desáté hodině. A to jsme i četli pohádky, možná ale nebylo ideální o nějakých strašidlech, které přicházejí v noci. A o koblížkovi, který je nakonec sněden... Pořád se učíme:)

 

Hlášky dne:

 

"Vždyť někdo říkal, že se nebudeme dnes koupat."

 

"Můžu Ti vzít ten bag do auta?" - "Jasně, můžeš, klidně Ti ho i podepíši."

 

"Jídlo na G?" - "Gril"

 

Fotky vložíme, jak to půjde:)

 

Mějte se hezky.

 

Trenéři

 

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign