Login

2. turnaj 18.12.2010

2. turnaj 18.12.2010V polovině prosince proběhl další z turnajů SIM CUP, který ukončil letošní turnaje v pěkném sportovním areálu Hector.

Dopoledne proběhl turnaj čtyřher, kterého se nakonec zúčastnilo osm párů, které byly rozděleny do dvou skupin. Dvojice umístěné na prvním nebo druhém místě ve skupině postupovali křížem do semifinále o poháry. Páry ze třetích a čtvrtých míst postoupili do semifinále útěchy.

V obou skupinách se odehrálo několik zajímavých zápasů, a třikrát se rozhodovalo až ve zkrácené hře. Z první skupiny bez porážky postoupil Bašta s Kotišem. To samé se podařilo i dvojici Nykl a Císařovský ve druhé skupině.

V semifinále přišlo první překvapení, kdy Procházka s Frankem si hned na začátku zápasu vytvořili na pár Bašta, Kotiš náskok 5:0. I přes zvýšenou snahu soupeřů si zápas nenechali vzít a po výhře 6:3 postoupili do finále. Ve druhém semifinále potvrdili roli favoritů Nykl, Císařovský, když porazili 6:1 pár Tomon, Kovařík.

V zápase o třetí místo porazil Toman s Kovaříkem "kanárem" pár Bašta, Kotiš.

Ve finále si zopakovali zápas ve skupině Nykl, Císařovský proti Procházkovi a Frankovi, kterým /"povolili/" získat dvě hry. Po výsledku 6:2 se mohli začít radovat z prvního vítězství na turnaji SIM CUP. Vítězná dvojice v průběhu celého turnaje působila na kurtě velmi sehraně a jistě.

V útěše se z vítězství radoval pár Krajč, Kondrád, kteří ve finále porazili Chalupskýho s Michelem 6:0.

O sedmé místo si zahráli Šedivý, Slaba proti Kolář, Stoček. Po napínavější koncovce vyhráli prvně jmenovaní 6:4.

Zpět na hlavní výpis

Kontakt:

Jan Šimůnek
mob. 603 749 389
HOME

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign